Haber Aktüel: Akıllı Evlere Yoğun İlgi

Türkiye'de büyük rağbet gören akıllı ev sistemi Diyarbakır'da da Azel Rezidence tarafından hayata geçirildi. Her türlü konforun bulunduğu kentin ilk rezidence projesine vatandaşlar şimdiden yoğun ilgi göstermeye başladı.

Azel Rezidence tarafından Diyarbakır'da ilk kez hayata geçirilen ve akıllı ev olarak bilinen rezidence projesine Diyarbakırlılar yoğun ilgi gösterdi.

Diyarbakır'da bir ilke imza atarak residence sistemi ile yapı sektörünü zirveye taşımayı hedeflediklerini belirten Azel Rezidence Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Elaldı, Azel, Azel Rezidence Diyarbakır'ın ilk rezidence projesi olarak Diyarbakır'a 5 yıldızlı otel konforunda bir konut vaat ettiklerini söyledi.

SOSYAL YAŞAMA AYRICALIK KATACAK

3 blok ve 58 daireden oluşan kentin ilk residence'inde her türlü konforun bulunduğunu belirten Azel Residence Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Elaldı, "Bu projede akıllı ev sistemi merkezi olacak şekilde gaz kaçak alarmı, yangın alarmı, elektrik kaçak alarmı, merkezi kamera sistemi, bina girişlerinde lobi sistemii sosyal yaşam alanı olarak fitnes, kapalı yüzme havuzu, sauna, basket, voleybol ve tenis kortları ve süs havuzları ile sosyal yaşama ayrıcalık katacaktır."

MALZEMELER BİRİNCİ SINIF

Dairede kullanılan malzemelerin tanınmış marka ve kalitelerden oluştuğunu da ifade eden Elaldı. "Daire içinde dekoratif ters tavanlar, ebeveyn banyo, genel banyo, kağıt boya, intema mutfak, vitra ve artema malzemeler, mobilya dizaynında modernik ahşap görünümlü pen'ler, daire içinde farklı mimari dekoratif detaylar kullanılarak daire kullanıcısına 5 yıldızlı otel konforunda bir yaşam vaat ediyoruz.

HABER AKTÜEL